Weekend z jogą w Winnicy Zbrodzice powraca! Chcemy zacząć ten rok od relaksu, wyciszenia oraz coś dla duszy i ciała

Zatrzymacie się na chwilę, by złapać oddech? Nieco głębszy, bardziej świadomy, bo pomoże wam w tym vinyasa joga. W Winnicy Zbrodzice, otoczeni spokojem i pięknem przyrody, znajdziecie czas tylko dla siebie. Pod okiem profesjonalnego jogina oczyścicie umysł i złapiecie równowagę. Weekend w stylu slow, nastroi was pozytywnie na kolejne miesiące. Spotkajmy się już 27 maja!

Każdy z nas potrzebuje czasu na wyciszenie. Bez względu na to, czym się zajmujecie i ile czasu poświęcacie na odpoczynek – stres potrafi zakraść się niepostrzeżenie. Nad naszym weekendowym relaksem będzie czuwał Paweł, instruktor hatha jogi oraz medytacji. Na co dzień uczy, jak pracować z ciałem, jak rozpoznawać jego potrzeby, możliwości i ograniczenia. Joga to wspaniały sposób na kontakt z samym sobą. Obawiacie się, że skomplikowane pozycje nie są dla was?

Vinyasa joga jest łagodna, dużo w niej pracy z oddechem. A oddech ma cudowne właściwości – rozluźnia, uspokaja, uwalnia od stresu, wycisza lęki, koi układ nerwowy. Pozwala osiągnąć harmonię.

Weekend 27 -29 maja będzie wyjątkowym czasem. Program został opracowany w taki sposób, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

PIĄTEK

19.00 JOGA & MEDYTACJA

Naszą wspólną przygodę zaczniemy od sesji jogi, która wprowadzi nas w czas pełen relaksu.

20.00 KOLACJA

Poznajmy się bliżej. Zjemy pyszną kolację, porozmawiamy przy kieliszku wina. Nastawimy się na dwa dni wypełnione samym dobrem.

SOBOTA

8.30 JOGA

Zacznijmy dzień od kontaktu z naszym ciałem. Przywitajmy słońce, weźmy kilka bardzo głębokich oddechów, które rozluźnią spięte mięśnie. Zapomnijmy o problemach, skupmy się tylko na tym, by połączyć się ze sobą i odrzucić napięcie. Nasz instruktor Paweł poprowadzi poranną jogę – będzie naszym przewodnikiem.

Sesję zakończymy z poczuciem, że zrobiliśmy dla siebie coś dobrego. Rozluźnieni, pójdziemy na śniadanie.

9.30 ŚNIADANIE

10.30-17.00 CZAS NA ATRAKCJE I ODPOCZYNEK

Czas dla siebie to coś więcej niż okazja do skorzystania z bogatego programu. Sami wybierzecie, na co macie ochotę. Może będzie to medytacja, a może aktywność?

Uczestnicy będą mogli skorzystać z zajęć dodatkowych na których zdobędą wiedzę dotyczącą ręcznie robionych kosmetyków na bazie naturalnych składników. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11:00.

Ale to nie wszystko co dla Was mamy. W ten weekend będzie z nami niezastąpiona dziewczyna – Agata Stefańska, która spowoduje, że ciało i umysł przejdzie na jeszcze wyższy poziom relaksu i odprężenia. W ramach pobytu będzie można skorzystać z masażu:

  • klasycznego,
  • balijskiego,
  • lomi lomi,
  • egipskiego,
  • relaksacyjnego,
  • twarzy (kobido i Kassaji),
  • refleksoterapii stóp.

Tereny otaczające Winnicę Zbrodzice są nie tylko piękne, ale też dają masę możliwości. Miłośnicy trekkingów mogą wybrać się na długi spacer lub łowić ryby. Aby zrobić coś dodatkowo dla ciała, warto skorzystać z kąpieli w basenach mineralnych.

Dla chętnych dostępne są skutery elektryczne na których można mobilnie zwiedzić malowniczą okolicę.

Busko-Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa, w której znajduje się najnowocześniejsza w Polsce Tężnia solankowa. Obok jest Dom Zdrojowy z pijalnią wód oraz całoroczną tężnią. Całość kompleksu położona jest pośród parkowej zieleni, która zachęca do długich spacerów, a malowniczo zaaranżowane tereny tworzą niepowtarzalną atmosferę wyciszenia i spokoju.

Bilet wstępu – 8,00 zł

Bilet plus (Tężnia + Taras) – 10,00 zł

Również dla chętnych możliwość odwiedzenia stadniny koni – Hipoland – Zbludowice 10, Busko-Zdrój – i skorzystania z przejażdżki konnej. Cena 60 zł za godzinę.

17.00 JOGA & MEDYTACJA

I znów godzina dla ciała i ducha. Zaczynając i kończąc dzień jogą, można osiągnąć wspaniałą harmonię!

18.30 KOLACJA

Po całym dniu pełnym wrażeń przychodzi czas na pobudzenie zmysłów smaku. Dania jarskie zdecydowanie w tym pomogą.

19.30 WIECZORNY KIRTAN

Pora na całkowite wyciszenie, spokojną medytację, powtarzanie mantry. Nasz układ nerwowy zostanie ukojony. Wyjątkowe zwieńczenie wyjątkowego dnia.

20:30 DEGUSTACJA WIN

To będzie czas wypełniony po brzegi świetnymi opowieściami o winie. Zajrzymy do winnicy od zaplecza. Chętni będą mogli zasiąść do stołu, by degustować różne trunki, oceniać ich smak i zbadać historię. Skosztujemy lokalnych serów – delikatnych, wyrazistych, dojrzewających, łagodnych, pikantnych. Idealnie skomponują się ze smakiem win.

NIEDZIELA

9.00 JOGA

Powitajmy dzień jogą. Nasze ciało i umysł – po spokojnej, przespanej nocy, od razu się rozluźni.

10.00 ŚNIADANIE

Mamy aż dwie godziny na to, by spokojnie zjeść, napić się kawy (lub wina), a wszystko w stylu slow. Do 12.00 wykwaterowujemy się z pokojów, a później możemy wybrać się na spacer po okolicy.

Grupa kameralna, 6 osobowa.

Miejsce w pokoju 1 lub 2 osobowym. Dostępne dwie łazienki z prysznicem.

Cena zawiera:

– zajęcia z jogi

– medytację

– miejsce w pokoju 1 lub 2 osobowym

– śniadania

– kolacje

– zajęcia dodatkowe

– wypożyczenie skuterów

– degustacja win (dla chętnych osób)

KIM JEST NASZ INSTRUKTOR PAWEŁ?

Od 7 lat zawodowo zajmuje się jogą. To jego pasja i jednocześnie życiowa droga. Medytacją zajmuje się od 15 lat, widząc jak wspaniałe efekty przynoszą starożytne praktyki z mantrą. W naszych czasach, wypełnionych stresem i lękiem – bezcenne.

Bilety dostępne na naszej stronie